GALA BAYİLİK SİZ DE GALA MOBİLYA AİLESİNE KATILIN!
Gala Mobilya, müşteri odaklı hizmet anlayışı ve pazarlama faaliyetleriyle; mobilya sektöründeki güçlü marka imajını korumaktadır. Siz de Gala Mobilya’nın iş ortağı olarak, bayilik programları kapsamındaki avantaj ve fırsatlardan yararlanabilirsiniz.
Gala Mobilya’nın marka bilinirliğinden ve geniş ürün yelpazesinden yararlanabilir; özgün tasarımları ve kaliteli ürünleriyle müşteri memnuniyetini sağlayabilirsiniz. Ayrıca satış noktalarına yönlendiren pazarlama ve reklam desteğiyle, mobilya sektöründe kalıcı bir büyüme yakalayabilirsiniz.
GALA MOBİLYA BAYİLİK İŞ BİRLİĞİ
 • REKLAM DESTEĞİ
  Gala Mobilya olarak, bayilerimizin büyümesi ve bulundukları bölgede daha fazla kişiye ulaşması için google ve sosyal medya reklamlarıyla bölgesel reklam faaliyetleri yürütüyoruz. Böylece müşterilerimiz, web sitemizdeki ürünleri bayilerimizde inceleyerek; satın alma işlemini gerçekleştiriyorlar.
 • BAYİLERE ÖZEL FIRSATLAR
  Bayilere sunduğumuz avantajlı tekliflerin yanı sıra, bayilerin müşterilerine sunabileceği basılı tanıtım araçları sunuyoruz. Ayrıca mobilyalarımızı tüm detaylarıyla web sitemizde güncel tutuyor ve bayilere ürünlerle ilgili video ve görsel materyaller sağlıyoruz.
 • EĞİTİM FIRSATLARI
  Bölge müdürlerimiz; ürün, satış, yerleşim, styling ve dijital pazarlama eğitimlerini tamamladıktan sonra satış noktalarında bilgi paylaşımlarını gerçekleştirmek için bayilerimizi ziyaret etmektedir.
 • SSH DESTEĞİ
  Gala Mobilya olarak, müşterilere satın aldıkları ürünlerle ilgili satış sonrası destek ve müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunuyor; müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla ilerliyoruz.
GÜÇLÜ VE KARLI İŞ BİRLİĞİ
Gala Mobilya, her yıl sektörün trendlerini takip ediyor ve belirliyor. Güçlü tasarım ekibimiz, her yıl farklı ticari mobilyalar tasarlıyor ve corner mağazalarda satışa sunuyoruz. Mobilyalarımız tüm detaylarıyla (fiyat, ölçü ve ayrıntılı resim) kurumsal web sitemizde yayınlanıyor. Sitemizi ziyaret eden son kullanıcılar ile mobilyalarımızı deneyimleyecekleri satış noktalarının adını, adresini ve telefon bilgilerini paylaşıyoruz. Bu sayede ürün hakkında gerekli incelemeyi yapmış ve bizden bilgi almaya hazır müşterilerimizi, satın alma kararı vermek için satış noktalarına yönlendiriyoruz. Yurt içinde, her il ve ilçede; bu iş modeli ile kazançlı satışlar yapan bayilerimiz bulunuyor.
UZMAN DESTEK VE UZMAN KADRO
Fabrikamızda satış noktalarına destek sağlamak için uzman yöneticilerimiz ve müşteri temsilcilerimiz bulunmaktadır.

Termin, stok, sipariş ve sevkiyat bilgileri için müşteri temsilcimizle görüşebilir ya da B2B sistemimiz sayesinde, kullanıcı adınızla erişim sağladığınız portalımızdan kolaylıkla sipariş oluşturabilir ve mevcut stok durumunu görebilirsiniz. Panel mobilya ve koltuk grubu için ise; uzman yöneticilerimiz, olası SSH durumunda hızlı bir şekilde hizmet sağlamaktadır.
 • 21+ YILLIK TECRÜBE
 • 89+ ÜLKEYE İHRACAT
 • 20.600+ KAPALI ALAN (M2)
GALA MOBİLYA BAYİLİK BAŞVURU FORMU
Gala Mobilya ailesine katılmak için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurun...
Varsa mağazanızın görseli
GALA MOBİLYA SIK SORULAN SORULAR
Gala Mobilya’nın bayilik başvuru süreci nasıl ilerliyor?
Bayilik başvurusu için bayilik formunu doldurup göndermeniz gerekmektedir. Bölgenizden sorumlu bölge müdürümüz, sizinle iletişime geçip; en kısa zamanda ziyaretinize gelecektir.

Yeterli teşhir alanına ve hizmet ekibine sahip olmanız durumunda, Gala Mobilya bayisi olarak satış yapmak için muhasebe kaydınızın alınması gerekmektedir. Kullanıcı adı ve şifrelerin oluşturulmasının ardından ise hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz.
Gala Mobilya’nın iş birliği içinde olduğu bayilere nereden ulaşılabilir?
Gala Mobilya’nın iş birliği içinde olduğu bayilere, https://www.galamobilya.com/satis-noktalari kısmından ulaşabilirsiniz. Aktif olarak, ürünlerimizin teşhir edildiği bayilerimiz bu bölümdedir.
WhatsappWhatsapp
JOIN STAY IN TOUCH